o klubu

on .

Taiđi Ćuen i Ćigong klub Peng  je osnovan u martu 2009. kao udruženje građana koje okuplja ljubitelje veština Dalekog Istoka.

U maju 2012. je preregistrovan kao sportski klub u sportskoj grani Kung Fu - Vušu pri Agenciji za privredne registre i Ministarstvu omladine i sporta prema važećem Zakonu o sportu Republike Srbije.

Taiđi Ćuen i Ćigong klub Peng  ima za cilj prenos  i vežbanje Taiđi Ćuena i Ćigonga svima koji bi hteli da se upoznaju sa  veštinama koje će im omogućiti zdraviji život i olakšati suočavanje sa svakodnevnim izazovima.

Taiđi Ćuen i Ćigong klub Peng je član:

• Ćigong saveza Srbije
  • Internacionalne asocijacije stila zmije, Belgija/SAD- International Snake Style Association(ISSA), Belgium/USA
  • Svetske Taiđi Ćuen Federacije, Tajvan - World Tai Chi Chuan Federation, Taiwan
  • Internacionalne federacije zdravstvenog ćigonga.Kina - International Health Qigong federation, China i
  • Kineske asocijacije zdravstvenog ćigonga, Kina - Chinese Health Qigong Association, China
  • Savez unutrašnjih veština Zmaja, Nemačka -Internal arts Dragon association, Germany.

O programu i veštinama koje se praktikuju u klubu, više informacija možete videti u meniju Naš program

Osnovni podaci o klubu:

Taiđi Ćuen i Ćigong klub Peng

Raljska 12/3, Beograd, Srbija

Matični broj: 28774796

PIB: 107504137

br. računa: 160-375239-44 Banca Intesa

Svi klubovi i instruktori, bez obzira na primarnu sportsku granu, koji bi želeli da nauče i prenose ove veštine poboljšanja i očuvanja zdravlja su dobrodošli!

Priključite nam se!

Želite da se priključite treninzima Tai Chi Chuana ili zdravstvenog Ćigonga?

Prijavite se:

Prva dva časa su besplatna!

Prijavite se za Newsletter!

Ukoliko želite da Vas obaveštavamo o novostima iz sveta Tai Chi Chuana i Ćigonga, novim lokacijama treninga, mogućnostima za održavanje seminara uz praktične Tai Chi i Ćigong savete, molimo Vas da ostavite Vaše podatke putem ovog kontakt formulara.

Nadamo se da će Vam informacije biti od koristi :)

Preporučujemo

Ćigong vežbe za poboljšanje i očuvanje zdravlja!

Tai Chi Chuan za one koji bi hteli da saznaju kako upotrebiti pokrete u cilju samoodbrane!

Tai Chi i Ćigong u Vašem gradu?

Ukoliko želite da naučite Tai Chi Chuan ili Ćigong a nemate mogućnosti u Vašem gradu, kontaktirajte nas:

kako bismo organizovali intenzivni seminar kod Vas!

Nalazimo se:

UA-11635710-6